Shërbimet që do të gjeni në Beauty Center Linda

Make-up Profesional

Makeupi ka një efekt magjik kur aplikohet nga profesionistët tanë

Depilim

Depilim për një lëkurë sa më të butë

Prerje, krehje dhe stilim flokësh

Nuk është vetëm një punë, është art dhe kënaqësi për të punuar me flokët e një gruaje

Extensions për qerpikët

Asgjë nuk mund t’i japë më shumë bukuri një gruaje si qerpikët e gjata

Fustane nuserie

Në sallonin tonë do të gjeni fustane nuserie të markave më të njohura në treg

Spa & Solar

Një eksperience e veçantë dhe rigjeneruese për trupin tuaj

Maska për fytyrën

Maska rigjeneruese për fytyrën tuaj me produktet më të mira në treg. Ejani dhe shikoni ndryshimin

Manikyr & Pedikyr

Duartë dhe këmbët tuaj meritojnë trajtimin më të mirë

BCL Stores

rreth-BCL-Stores

BCL daton që në daten 1 Tetor 2008. Ka filluar me një staf modest por shumë të përkushtuar me drejtimin e Lindës. Me këtë staf modest filloi dhe lindi qendra e parë më e madhe në Shqiperi, ku ofrohen të gjitha shërbimet në: krehje, prerje, trajtime flokësh, maska për fytyren dhe gjithçka tjetër që do e bën një femër të ndihet unike. Gjithashtu është një shkollë profesionale që ofron kurse për vajzat e apasionuara në fushën e parukerisë dhe estetikës.

Përshtypjet e klienteve

Fustane nuserie nga markat më të njohura të huaja dhe dizajner nga rajoni

Produkte nga markat më cilësore në botë

Prenotoni online një takim pranë
Beauty Center Linda dhe përfitoni 10% ulje!