Rreth Nesh

FUSTANE NUSERIE

Beauty Center Linda ofron një gamë të gjërë fustanesh nuserie nga designers të njohur të huaj por edhe Shqiptar. Tek sallonet tona do të gjeni shumë modele të ekspozuara për të zgjedhur! Ejani pranë Beauty Center Linda në Tiranë dhe në Durrës dhe shëndrohuni në nusen që gjithmonë keni enderruar! Ju mirëpresim!

SHKOLLA PROFESIONALE ESTETIKE

Beauty Center Linda ofron kurse dhe trajneme profesionale në fushën e estetikës dhe parukerisë për vajzat e apasionuara. Kurset ofrohen nga specialistë të parukerisë & estetikës dhe jepen shumë mundësi praktike pune për kursantet. Për më shumë informacion na kontaktoni duke klikuar këtu.

Shërbimet

 • Fustane Nuserie
 • Kostume për Meshkuj
 • Damixhela për shoqërueset e nusës
 • Prerje flokesh
 • Krehje flokësh
 • Difuzor
 • Kaçurrela
 • Lyerje flokësh
 • Permanent
 • Dekolorim floku
 • Grim dbremje & ditor
 • Thonj me tipsa
 • Thonj pa tipsa me xhel
 • Depilim kembësh
 • Depilim bikini
 • Trajtim fytyre
 • Trajtim trupi
 • Solar

Beauty Center Linda – BCL Stores

BCL daton që në daten 1 Tetor 2008. Ka filluar me një staf modest por shumë të përkushtuar me drejtimin e Lindës. Me këtë staf modest filloi dhe lindi qendra e parë më e madhe në Shqiperi, ku ofrohen të gjitha shërbimet në: krehje, prerje, trajtime flokësh, maska për fytyren dhe gjithçka tjetër që do e bën një femër të ndihet unike. Gjithashtu është një shkollë profesionale që ofron kurse për vajzat e apasionuara në fushën e parukerisë dhe estetikës.

Në sallonin tonë do të gjeni fustane nuserie të markave më të njohura në treg, gjithashtu edhe fustanet e mbrëmjeve, kostume për djemt si edhe damixhelat për shoqërueset e nuseve.

Ndersa vajzat që I besojnë duarve të ekspertëve të sallonit tonë do shohin sesi shëndërrohen në princesha para pasqyrës.

Misioni dhe Projektet

Misioni I BCL ka qenë I qartë që në hapat e para, që çdo femër të ndihej mbretëreshë dhe e bukur. Projektet kanë qenë të shumta vit pas viti me sfilata dhe prezantime të ndryshme të fustaneve të nuserisë dhe mbrëmjeve.

Ne krenohemi pa fund me stafin tonë, I cili është I përbërë vetëm nga profesionistet më të talentuara dhe me më përvojë në fushën e bukurisë. Tashmë, sot pas 9 vitesh jemi një kompani e kompletuar si asnjëherë që vjën pranë jush me 3 filiale në qytetet më mëdha në vënd:

 • Tiranë (dy sallone)
 • Durrës (një sallon)

Ftojme cdo cift qe ne diten me te rendesishme te jetes se tyre, tju japin mundesine qe te ndihen edhe me te plotesuar prane BCL-së.

Prenotoni online një takim pranë
Beauty Center Linda dhe përfitoni 10% ulje!