Markat & Dizajnerët

FUSTANE NUSERIE

Beauty Center Linda ofron një gamë të gjërë fustanesh nuserie nga designers të njohur të huaj por edhe Shqiptar. Tek sallonet tona do të gjeni shumë modele të ekspozuara për të zgjedhur! Ejani pranë Beauty Center Linda në Tiranë dhe në Durrës dhe shëndrohuni në nusen që gjithmonë keni enderruar! Ju mirëpresim!

SHKOLLA PROFESIONALE ESTETIKE

Beauty Center Linda ofron kurse dhe trajneme profesionale në fushën e estetikës dhe parukerisë për vajzat e apasionuara. Kurset ofrohen nga specialistë të parukerisë & estetikës dhe jepen shumë mundësi praktike pune për kursantet. Për më shumë informacion na kontaktoni duke klikuar këtu.

Shërbimet

 • Fustane Nuserie
 • Kostume për Meshkuj
 • Damixhela për shoqërueset e nusës
 • Prerje flokesh
 • Krehje flokësh
 • Difuzor
 • Kaçurrela
 • Lyerje flokësh
 • Permanent
 • Dekolorim floku
 • Grim dbremje & ditor
 • Thonj me tipsa
 • Thonj pa tipsa me xhel
 • Depilim kembësh
 • Depilim bikini
 • Trajtim fytyre
 • Trajtim trupi
 • Solar

Në sallonet Beauty Center Linda Tiranë dhe Durrës do të gjeni fustane nuserie nga markat me të njohura te huaja por dhe nga rajoni. Pronovias, Inocensia, Rosa Clara janë vetëm disa nga markat që ne ofrojmë. Vizitoni sallonet tona dhe zgjidhni fustanin e nuserisë që keni enderruar për ditën me të bukur të jetës tuaj!

Ne besojmë se një femër duhet të kujdeset për veten dhe të përdor produktet më të mira të mundshme për flokët dhe lëkuren e saj, prandaj ne bashkepunojmë më markat e produkteve më cilësore të bukurisë dhe estetikës.

 • Alfaparf Milano

  ALFAPARF MILANO, markë lider në industrinë e flokëve, ka pasur gjithmonë një mision: bukurinë dhe shëndetin e flokëve të të gjitha femrave. Për të arritur përsosmërinë, ALFAPARF MILANO kombinon shkencën, inovacionin dhe kërkimin me artin, pasionin, stilin Italian dhe perfeksionin artizanal. Me pak fjale: ALFAPARF MILANO, arti dhe shkenca e flokëve vetëm për profesionistë.

 • L'Oreal Paris

  L'Oreal Paris nuk ka nevojë për prezantim, pasi është marka më e madhe në fushën e produkteve të kozmetikës. Seria që perdorim në Beauty Center Linda L'Oreal Paris Professionnel është të një cilësie akoma më të lartë dedikuar përdorimit profesional.

 • Anastasia Beverly Hills

  Anastasia Beverly Hills është një markë produktesh kozmetike shumë e njohur më të cilën kemi vite që bashkëpunojme. Klientet tona janë shume të kenaqura me cilësine e Anastasia.

 • MAC

  MAC prodhon produkte makjazhi të cilësisë të lartë e të përshtatshme për çdo lloj lëkure. Në Beauty Center Linda përdorim ekskluzivisht produkte MAC për të garantuar cilësine dhe pa kompromentuar bukurinë.

 • Huda Beauty

  Huda Beauty e krijuar nga Huda Kattan shumë shpejt zuri një vënd të mirë në tregun e produkteve të kozmetikës. Produktet Huda Beauty janë cilësore dhe përdoren në sallonet tona ekskluzivisht bashke më marka të tjera të njohura.

Prenotoni online një takim pranë
Beauty Center Linda dhe përfitoni 10% ulje!