Puno në Beauty Center Linda

FUSTANE NUSERIE

Beauty Center Linda ofron një gamë të gjërë fustanesh nuserie nga designers të njohur të huaj por edhe Shqiptar. Tek sallonet tona do të gjeni shumë modele të ekspozuara për të zgjedhur! Ejani pranë Beauty Center Linda në Tiranë dhe në Durrës dhe shëndrohuni në nusen që gjithmonë keni enderruar! Ju mirëpresim!

SHKOLLA PROFESIONALE ESTETIKE

Beauty Center Linda ofron kurse dhe trajneme profesionale në fushën e estetikës dhe parukerisë për vajzat e apasionuara. Kurset ofrohen nga specialistë të parukerisë & estetikës dhe jepen shumë mundësi praktike pune për kursantet. Për më shumë informacion na kontaktoni duke klikuar këtu.

Shërbimet

 • Fustane Nuserie
 • Kostume për Meshkuj
 • Damixhela për shoqërueset e nusës
 • Prerje flokesh
 • Krehje flokësh
 • Difuzor
 • Kaçurrela
 • Lyerje flokësh
 • Permanent
 • Dekolorim floku
 • Grim dbremje & ditor
 • Thonj me tipsa
 • Thonj pa tipsa me xhel
 • Depilim kembësh
 • Depilim bikini
 • Trajtim fytyre
 • Trajtim trupi
 • Solar

Për momentin nuk ka vënde vakante pune...

Prenotoni online një takim pranë
Beauty Center Linda dhe përfitoni 10% ulje!